Metabolizmayı hızlandıran bilimsel yöntemler ile yağ yakımını hızlandırmak diyet yaparken en büyük yardımcınız olacaktır. Vücudun kalori yakma yeteneğine metabolizma diyebiliriz. Vücut alınan kalorileri yakmak için sürekli olarak çalışır amacı kilo kontrolü sağlanmasıdır. Ancak metabolizmanın yavaş çalışması durumunda da alınan kaloriler karbonhidrat ve yağ ise yavaş çalışmasından dolayı depolanır ve fazla kilo olarak geri döner.

Metabolizmayı hızlandıran yöntemleri bilip hayata geçirmek oldukça önemlidir. Yağ yakımının temeli metabolizmadan geçmektedir. Özellikle 25’li yaşlardan sonra metabolizma daha yavaş çalışmaya başlar. Erkekler kadınlara göre fazla kalori yakarlar buda metabolizmalarının daha hızlı çalıştığını göstermektedir. Yediğimiz besinlerin içerisinde yer alan besin ögelerinin ayrılması için sindirim sistemi ve dokularda kalori harcaması oluşur ve bu %10 oranında kalori harcamamıza yardım eder. Vücut alınan kaloriyi harcayarak metabolizmayı canlı tutar. Öğün atlama, yanlış beslenme, hareketsizlik metabolizmayı yavaşlatır. Özellikle de diyet programlarında da öğün atlama diyetin duraklama dönemine girmesine kilo verme olayının durup kilo almaya neden olmaktadır.

assa-2

Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan assa tablet gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

İçeriği ; Chitosn, green tea ext, Ascorbis Acid, Blond Psyllum, L-Carnitine, Chlorogeniz acid.

Kullanımı ; Gün içerisinde 1 defa yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, erdikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir.  Net miktarı 105 gr.

diyet66_460

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; assa tablet, assa tablet nedir, assa tablet ne işe yarar, assa tablet kullanımı, assa tablet nasıl kullanılır, assa tablet içeriği, assa tablet içindekiler, assa tablet sipariş, assa tablet nasıl sipariş verebilirim, assa tablet nereden bulabilirim, assa tablet ne kadar, assa tablet en uygun, assa tablet kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, assa tablet içindekiler.


Assa 30 Tablet Türkiye
Assa 30 Tablet Satın Al

Assa 30 Tablet Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Assa 30 Tablet | Assa 30 Tablet Nedir - RSS - Google Sitemap
Assa 30 Tablet Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden assatabletsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik